O nás

Na začátku jsme prodávali absolventská trička studentům. Zájem o trička s vlastním potiskem ale rostl nejen mezi nimi. Tak jsme si pořídili svoji tiskárnu.

Konec světa? Ale kdeže

Celým světem se šířila předpověď o prosincovém konci světa. Přesto jsme v září 2012 spustili e-shop Vyrobsitricko.cz. Původně se zaměřoval na absolventy, zájem o trička s vlastním potiskem ale rostl nejen mezi nimi. Našli si k nám cestu i lidé, kteří se chtěli odlišit nebo hledali zajímavý dárek pro své blízké. Brzy jste si nás oblíbili.

Začátek na konci? Dobrý!
Nebylo to vůbec lehké...

Nastal čas na změnu

V té době jsme fungovali pouze jako prodejní partner větší společnosti. Byli jsme závislí na její nabídce i na jejím programu pro tvorbu triček. Jenže tato spolupráce neprobíhala tak, jak jsme si na začátku představovali. Cítili jsme, že potřebujeme zásadní změnu.

Postavili jsme se na vlastní nohy

Rozhodli jsme se pro rázné řešení, abychom pro vás zařídili služby jako pro krále. Zprovozníme vlastní kreator na tvorbu triček a pořídíme si svoji tiskárnu! Díky tomu se věnujete už jenom svým nápadům a v online tvořiči jim vdechujete život. Děláte radost sobě i svým blízkýma, a to je nejcennější. Těší nás, že se k nám rádi vracíte.

Mám nápad

To musím taky vyzkoušet!
 

Nahlédněte nám až do kuchyně